Vyfoť se a vyhraj!


Chceš vyhrát deskovou hru? Nebo dokonce balík deskovek?

Mimořádná fotosoutěž k mistrovství ČR v deskových hrách právě odstartovala!

A jak se zapojit? Stačí, když vyfotíte fotku jak hrajete jednu z letošních mistrovských her (3iQ, Rummikub či Ubongo)* Fotku nám pak společně se originálním názvem zašleš na soutěžní email: mcr-hry@seznam.czdo 5:05 hodin dne 5.5.2020.

Od 6.5. do 22.5.2020 bude pak na našich facebookových stránkách probíhat hlasování a prvních 10 s největším počtem liků získá některé z deskových her, na úvodním videu. Vítěz si vybere 5 libovolných her, druhý soutěžící čtyři hry a třetí tři hry. Dalších sedm pak obdrží po jedné hře.

Medailisté navíc budou mít právo označit třídu/kroužek/oddíl/družinu, pokud je podporovala. Ta potom obdrží také balík her.

*Nemáte-li doma tyto hry, stačí fotka s jakoukoliv hrou od Albi, Pitaniku či „Děláme to pro děti“. Pokud ani žádnou takovou hru doma nemáte, což je těžko uvěřitelné, pak stačí jakákoliv deskovka, pokud na fotce bude vidět logo MČR v deskových hrách.

Upozorňujeme, že fotky, u kterých budou podezřelé liky z profilů vytvořených pouze pro tento jeden like, mohou být ze soutěže vyřazeny.